Rychlost

31. května 2017 v 13:50
Tento stres prožívám každičký den. U nás čas běží dvakrát rychleji, a každá vteřina je velice důležitá. Každá jedna jediná hraje obrovskou roli. Vše musí běžet jako na drátkách. Pokud to tak není, nastane většinou peklo. Vše je jasně určeno a tak to musí být. Každá činnost, vycházka, zábava, vše musí být tak, jak to být má. Jak to máme naučené. Jakmile něco zapomenete, máte smůlu. Jakmile něco nestihnete, je to Váš problém. Náš druhý svět funguje jinak, a my musíme fungovat podle něj. Rozhodíte jedinou maličkost a můžete za to pykat i měsíce. Je to vyčerpávající, úmorné, nebezpečné, ale dá se to naučit. Vlastně, museli jsme se to naučit.
Náš druhý svět stojí na časové ose. Každičký den tato osa čeká na sebemenší chybičku. Je naším úhlavním nepřítelem. Dost často už ani nevím, co je za den, nebo za datum. Dny plynou a já se v nich ztrácím. Rachlý režim celého dne mě pohlcuje. Jsou chvíle, kdy můžeme zpomalit. Snažíme se, aby přibývaly, na to by nám ale možná nevystačil všechen čas světa. Čas je jedním z nepřátel našeho postižení. Rychlost je důležitým bodem našeho života a i když ten malý, nevinný andílek usne, závod s časem prožívám stále.
Dohnat resty z celého dne a připravit se na den další. S trochou štěstí trocha spánku. Každý den ten samý závod, ten samý stres. Rychlost vládne naším domem, našimi životy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 31. května 2017 v 14:32 | Reagovat

Přeji hodně sil při zvládání rychlosti :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama