Homosexualita

7. července 2017 v 8:00
Velice ožehavé téma, v dnešní pokročilé době. Na jednu stranu se divým. Důvodem, proč se zas tak nedivím jsou lidé. Dnes jsou velice zlí, sobečtí, v mnoha případech až hloupí, omezení. Nevím, možná je to dobou, možná jsou jiné důvody. Faktem je, že se to prostě děje, a můžeme za to my. Proč jsem si vybrala toto téma? Naše životy jsou velmi podobné, co se týče reakce okolí. Stejně jako my, jsou i oni nepochopeni, odsuzováni, setkávají se s posměšky a agresí. Stejně jako my jsou většinou neodstatečně přijímáni, nejsou vítáni.
Důvodem, stejně jako u nás je pouhá jinakost. Jsou to lidé, jako každý z nás, jsou pouze jiní. Přesto, že mohou být srdeční, nadaní, nebo jinak úplně normální, nezapadají do norem normálnosti, a mají kvůli tomu těžší životy.
S homosexualitou, či jiným podobným, se člověk narodí. Nemůže za to, že je takový. Je pouze na něm, zdali a kdy na to přijde, a jak s touto skutečností naloží. Nedávno jsem byla členkou diskuze na toto téma, a nestačila jsem se divit mnoha názorům. Dnešní svět, dnešní doba, jsou spíše nehezkými. To hezké děláme my, lidé. Jsme ale stále horší, tím pádem, život zde je stále ošklivější. Toho, co nemůžeme ovlivnit se děje nespočet. Řekla bych, že to stačí až až. Neměli bychom pomáhat ke zhoršení světa, ale naopak.
Proto na Vás na všechny opět apeluji. Najděte svá srdce, své mozky a své duše, a začněte přemýšlet. Jediná lidská bytost na světě není dokonalá. Každý má nějakou svou vadu, svou jinakost. Přirozenou reakcí člověka k jiným věcem, nebo k věcem, které nezná, je odsuzování a výsměch. Tak to ale přeci být nemusí. Pokud to nechápu, a pochopit to nechci, je to v pořádku. Nebudu se ale posmívat a odsuzovat. Budu to prostě tolerovat a nekomentovat. To je při nejmenším jeden z nenáročných způsobů.
Každý jsme nějaký, každý jsme jiný. Všichni jsme ale lidmi z masa a kostí. Ať už jsme homosexuálem, autistou, blonďákem či zrzavým, žijeme tu všichni spolu. Tolerujme se, vnímejme se, buďme si otevřeřenější a veselejší. Nejsme tu na dlouho, mělo by to za to stát.
VĚNOVÁNO VŠEM JINÝM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama