Změnit svůj život?

21. července 2017 v 15:22
Nad touto otázkou přemýšlím docela často. Jak by vypadal můj život kdyby....Tato představa má miliony variant. Kdybych byla bohatá, kdybych se narodila v jiné zemi, kdybych se narodila jako osoba se slabou vůlí. Je to mnoho kdyby, mnoho představ. Neuškodí jednou za čas snít o jiném životě. Já se ze svých snů vracím s vědomím, že bych na svém životě, kromě jediné věci nezměnila nic.
Jsem spokojená. Mám skvělého manžela, se kterým už válčíme jedenáct krásných let. Vždy se o nás zvládl postarat. Prošli jsme si těžkým, i krásným. Zažili spousty krásných věcí. Máme krásný, velký dům, ve kterém nám běhá krásné dítě. Mou změnou by byl pouze jeho zdravotní stav. Ne kvůli mě, ale kvůli němu. Kvůli jeho štěstí, které nevím, zda prožívá. Kvůli jeho životu, protože nikdo neví, zda ho bude moci vést alespoň trochu normálním způsobem. Pro mě to není překážkou. Není beznohý, nebo upoutaný na lůžko. Jsou na tom lidé daleko hůř.
Každý má mnoho kdyby, mnoho představ. Důležité je vědět, že pokud nejsem se svým životem spokojená, mohu se snažit nějakého kdyby dosáhnout. Je pouze na nás, jak moc velkou snahu vyvineme, aby mohlo dojít ke změně. Pokud tak učiníme, budeme se vracet ze svých snů s vědomím, že máme i přes mnoho nedostatků, spokojený život. Ničí život není dokonalý. Krásný může být každý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Unicorn Unicorn | Web | 21. července 2017 v 18:02 | Reagovat

Vždy môže byť horšie, aj lepšie ^^ pekný článok, dúfam že mu bude lepšie :)

2 Sabča Sabča | Web | 21. července 2017 v 20:19 | Reagovat

omlouvám se, že ruším...rozhodla jsem se pomoct jednomu nemocnému chlapci tím, že pro něj sbírám vršky od pet lahví byla bych moc ráda kdyby ses zapojila taky (samozřejmě jen pokud chceš)
více info na mém webu díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama