Démoni jsou zde

6. září 2017 v 11:45
Poslední dobou jsem už opravdu pohoršena lidmi, kteří zde žijí. Tito lidé vychovávají děti, které budou většinou sdílet stejné názory, stejná přesvědčení. Doba jde k horšímu. V mnoha věcech, a i když mě to trápí, nebo zvedá ze židle, sama s tím moc nezmůžu.
Politika, věc, kterou nesleduji. Poslední dobou se jí ale nejde vyhnout. Všude se o ní mluví, všude se o ní píše. Minimálně jednou denně se s tímto tématem střetnu, aniž bych chtěla. Nad inteligencí těchto lidí mi zůstává rozum vyloženě stát. Ještě více nad jejich voliči. V naší zemi je vše špatně. Všichni to vědí, všichni si stěžují, ale nic se neděje. Jak je možné, že důchodce je rád, že vyjde s měsíční výplatou od státu? Celý život tvrdě pracovali, přinášeli státu daně a byli mu prospěšní. Teď se musí doprošovat, chodit se svěšenýma ušima a modlit se, že léky nebudou příliš drahé, aby jim vystačily peníze na nájem. Jak je možné, že za to všechno nemají patřičné výhody? Jelikož už státu nic moc nepřinesou, stát na ně kašle. Je to výsměch? Přijde to pouze mě nenormální?
Jak je možné, že smrtelně nemocný člověk nemůže podstoupit patřičnou léčbu? Jelikož rodina na ní nemá finance. Kdo by se měl o takovou věc postarat? Stát. Stará se? Ne. Opět lidé státu neprospěšní. Proč handicapovaní nejsou patřičně finančně a sociálně zabezpečení? Jelikož toho státu moc nepřinesou. Proč například zdravotní sestra, pracující na nelidské šichty, plnící mnoho úkonů, bere směšné peníze? Přináší státu mnoho, a stejně není doceněná. Takových pracovníků je mnoho a mnoho.
V naší zemi se člověk bojí pomalu i nadechnout. Každá hloupost se nesmírně řeší. Každá hloupost, pokud se jedná o státní kasu. Co se děje s námi, normálními lidmi, kteří pracují, nebo se starají o nemocné, to už je státu jedno. Peníze jsou většinou na lidi, kteří si je nezaslouží. Kteří nikdy nehli ani prstem. Jsou státu neprospěšní, rádi ho využívají, a lidem, kteří se v práci většinou dobře vyspí, nebo řeší nesmyslné hádky, je to jedno. Přijde jim to v pořádku. V mých očích to tedy nemohou být lidé inteligentní, už vůbec ne s dobrým srdcem. Na lidi nemyslí, myslí pouze na sebe, a svou peněženku.
S tímto nic neudělám, vím. Tento článek beru pouze jako možnost trochu upustit páru. Peklo je prázdné? To si nemyslím. Pár jedinců už v něm určitě skončilo. Až se do něj dostanou tito sebestřední démoni, skončí peklo naše. Až do těchto pozic usednou opravdu inteligentní lidé, kteří budou vědět, bude se na toto peklo pouze vzpomínat. Určitě se toho já nikdy nedožiji, ale přála bych to už našim dětem. Oni jsou smyslem života. Zaslouží si pěkné životy, které jsou i bez omezenců dost nefér.
Démonů je na našem světě nespočet. Vybrala jsem pouze tyto. Jinak by tento článek mohl být i na deset hodin čtení. Jsou to démoni, které nemůžeme moc ovlivnit. Ale i to málo, které můžeme se počítá. Udělejme to pro naše děti a jejich budoucnost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jakys1336 jakys1336 | 6. září 2017 v 14:44 | Reagovat

Mnoho lidí používá jeden název stát.Uvědomte si že stát je prázdný pojem. Stát je obecný pojem.Stát má smysl je tehdy když na něm žijí tvorové lidé.Proto vyzývám občany kteří píši,aby stát zařídil to a to aby změnily.
Formulaci a přímo jmenovali toho co to má zařídit neb je za to placený a zodpovědný zodpovědný. Proto je nutné pomoci panu Okamurovi prosadit zákon o odvolání toho koho jsme zvolily.

2 Eliss Eliss | Web | 6. září 2017 v 19:45 | Reagovat

Naprosto s tímto článkem souhlasím, stát zapomíná na staré lidi, ale ti pomáhali vybudovat to, v čem  dnes žijeme. Je to opravdu smutné...

3 rainorchid rainorchid | Web | 11. září 2017 v 12:55 | Reagovat

Pravdivý a smutný članok, ale páči sa mi jeho odkaz na konci! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama