Boj

2. listopadu 2017 v 14:12
Bojuji neustále, od malička, tak jako většina z Vás. Bojujeme o místo v kolektivu, o postavení, o oblíbenost. Bojujeme o mnoho věcí. Každým, přibývajícím rokem bojujeme za jiné věci, prioritnější.
Nyní bojuji za rodinu, za přátele, sama za sebe. Bojuji se vznášejícími se bublinami, létajícími naším domem. Jsou naplněné mnoha přáními, pro mě jsou zcela nečitelné. Nevím, co se v nich ukrývá. Tápu, hádám, snažím se. Většinou marně. Bojuji s osudem, který nás postihl. Tento boj nemá konce. Nebude mít konce. Je to boj, který bude trvat celý můj život. Nikdo se mě neptal, nikdo mi nedal na výběr. Nemám čas se na tento boj připravovat, posílit se. Byla jsem vhozena do ringu, zcela nepřipravena. Bojuji s okolím, sama se sebou, se svými pocity. Bojuji s bublinami, otazníky, stíny. Bojuji neustále, bez přestávky, a vytrvávám. Mnohdy už nemám síly, a přeci se zvednu. A zvedám se stále, a nikdy nepřestanu.
Je jedno, za co bojujeme. Pokud nám to dává smysl, pokud to stojí za to, bojujme. Buďme silní a přesvědčení. Buďme na sebe pyšní. Buďme tím, čím být chceme. Čím být můžeme. Bojujme všichni. Někdo má slabšího, někdo silnějšího soupeře. Vždy můžeme vyhrát.
Můj soupeř je velice zákeřný, záludný. Ani mě nenapadne padnout na kolena, a vzdát to. Udělejte to samé, ať už je Váš boj jakýkoli. Věřím, že většina z Vás to zvládne. Stačí věřit sám v sebe. Hodně štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 2. listopadu 2017 v 15:34 | Reagovat

Přeji hodně síly v tomto nelehkém boji! ♥

2 Debbie C. Debbie C. | 2. listopadu 2017 v 19:38 | Reagovat

Budu držet palce a doufat ve Vaše vítěztví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama