Prázdniny

14. září 2018 v 8:00
Prázdniny byly docela fajn. Utekly ale moc rychle, a znovu nastane ten samý, dlouhý, kolotoč. Navíc nám je komplikovaly stavy, spuštěné něčím negativním ještě při školkovní docházce. Z počátku jsem byla optimistou, rozhodnuta proti těmto negativům tvrdě bojovat. Rychle mě však přesvědčily, že to nesvedu ani za nic. Místo odeznění stále přibývají, prohlubují se, a zapouští kořeny. Doufám, že jen dočasné.
Miminko nám v bříšku stále roste, a je zdravé. Nikdy nespí. To mě trošku straší. Celodenní program s broučkem, kterého nesmím spustit z očí, už začal být náročnější. V kombinaci s opravdu horkým počasím, doslova zničující. Snažím se to zvládat, a připravovat se na vše další, co nás čeká. Přes všechny komplikace si ale užívám.
Užívám si syna, který je doma spokojený. Občas už mu vyklouzne z úst pár slabik, což je další špetka naděje. Vychutnávám si jeho přítomnost, způsob projevování lásky, nové styly u her. Zároveň už ale nadskočím u každého zakňourání, které je čím dál častější. Nemůžu však chtít zázraky, a stále spokojené dítě. To by byla nuda, a já bych zrezivěla.
Prázdniny byly zkrátka moc fajn, jen byly krátké. Snad jste si je užili tak, jako my. Nás ještě čeká snad okouzlující dovolená, a po ní oslavička narozenin. O všech akcích Vás budu samozřejmě ráda informovat. Vám přeji krásné dny, plné pohody, a nezapomeňte si užívat, co nejvíc to jde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama